Loading...

Kreska_20Kreska_21Kreska_22

Projekty on-line Kuchnie Meble na wymiar Fotorealistyczne wizualizacje Projekty wnętrz i stoisk Ekipa techniczna Współpraca

Jeżeli chcesz zmniejszyć koszty, sam zająć się większością spraw związanych z realizacją, ale potrzebujesz oryginalnych pomysłów, dobrego rozplanowania przestrzeni i doboru kolorów, wreszcie chcesz w 3d zobaczyć jak będzie wygladało twoje wnętrze - skorzystaj z usługi projektowania wnętrz on-line.

Projekty on-linie za jedynie 500 PLN od pomieszczenia.

W ramach projektu otrzymasz poglądową wizualizację wraz z doborem materiałów i kolorów plus krótki opis założeń projektowych, który pozwoli Ci dobrać także inne drobniejsze elementy do Twojego wnętrza. Projekt realizujemy na podstawie twoich założeń przekazanych w formularzu i przesłanych zdjęć. Przygotowanie projektu wnętrza zajmie nam 5 dni roboczych.

Aby zlecić projekt wypełnij formularz dostępny z zakładce "Formularz projektu on-line" oraz postępuj wg wskazówek w nim zawartych.

 

PROJEKTY ON-LINE Z MEBLAMI ViVO - GRATIS

Ze względu na współpracę z Fabryką Mebli ViVO projekty wnetrz z jej meblami mogą być wykonywane za darmo pod warunkiem zakupu produktów ViVO za cenę przekarczającą wartość 4000 PLN netto. Jeżeli chcą Państwo otrzymać projekt wnętrza z meblami ViVO bez przedstawiania dowodu zakupu. Wykonamy go również w preferencyjnej cenie 250 PLN/pokój.

Procedura postepowania jest identyczna jak dla każdego innego projektu on-line za wyjatkiem płatności - w tym wypadku płatność będzie o 50% mniejsza, ale w całości zaliczkowa.

 

Pobierz formularz