Loading...

 

fb

                    Nasze meble na stronie: www.kreska-meble.pl

 

 

Dzięki posiadanym możliwościom technologicznym wykonujemy meble kuchenne z lakierowanego MFD, litego drewna, naturalnej okleiny, ale także odpornych i niedrogich laminatów.

Standardowo drzwi naszych kuchni na wymiar wyposażamy w system cichego domykania.

W szufladach stosujemy prowadnice tandembox:

film1

 

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć więcej zaawansowanych rozwiązań polecam filmy:

- orga-line, jak zrobić porządek w kuchennej szufladzie:

film1 

- servo-drive, system elektrycznego wspomagania w kuchni:

film1 

- aventos, klapy uchylne:

film1

 

Używamy także okuć innej renomowanej firmy Hettich:

film1 

 

Projektujemy i wykonujemy stoiska. Nasze doświadczenie pozwala nam bezpiecznie wpływać na niebezpieczne wody stoisk oryginalnych. Jak wiadomo czym stoisko bardziej nietypowe, czym częściej korzystamy z nowych materiałów i znajdujemy nowatorskie rozwiązania tym lepiej ...dla Klienta. Na szczęście jesteśmy wykonawcą, który także lubi wyzwania, a jednocześnie wie, które  rozwiązania są zbyt ryzykowne.

Potrafimy także zgrabnie i funkcjonalnie zbudować stoiska w oparciu o typowy system Octanorm.

Nasze możliwości zobaczycie w powyższej galerii.

 

 

 

W ramach projektu dobieramy kolory, okładziny ścian i podłóg oraz oświetlenie. Możemy Wam zaoferować meble na wymiar oraz meble i sprzęty znanych producentów w promocyjnych cenach. Dzięki temu może się okazać, że koszt projektu pokryją w całości oszczędności na zakupach.

Mamy własną ekipę remontową. Dzięki temu możemy poprowadzić wszystkie prace od stanu deweloperskiego do szczęśliwego finału.

Projekty możemy wykonywać w różnych standardach, a co za tym idzie cenach. Więcej szczegółów na ten temat w zakładce Oferta i ceny.

W meblach naszej produkcji stosujemy najnowocześniejsze rozwizania. Na załączonym filmie szafa z drzwiami przesuwnymi, które po zamknięciu stanowią jednolitą płaszczyznę:

film1